Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    válasz dkess #10844 üzenetére

    A tegnapi nap folyamán megtörtént a megrendelt szolgáltatások bekötése, igaz ez sem volt zökkenőmentes, de a végeredmény kárpótol mindenért.
    A digitális elosztó a Sagemcom F@ST 5670 eszköze lett és nekem teljesen megfelel, maximálisan kielégíti az igényeimet. A vezeték nélküli nyomtató kivételével minden vezeték nélküli eszközömet a Mac Filter segítségével kitiltottam a 2.4GHz-es tartományból, így az 5GHz-es tartományt használja az összes eszközöm a lehető legnagyobb sebességen akadás, vagy szakadás nélkül, emiatt úgy döntöttem, hogy nem építek ki vezetékes hálózatot, az egyetlen számítógépnek - amelynek nincs vezeték nélküli hálózati kártyája - vettem egy vezeték nélküli hálózati kártyát.
    Ami viszont nagyon meglepett az a TV adások képminősége (és itt nem a bitrátára gondolok), eddig DVB-C vétel volt és valahogy sohasem volt jó a kép, vagy a szín, vagy a fényerő, vagy a kontraszt, vagy ezek együtt nem adtak jó képet, akárhogy állítottam, de most ilyen nincs, tökéletes minden. :R

Új hozzászólás Aktív témák