Új hozzászólás Aktív témák

  • sazabi

    aktív tag

    hi
    estimese
    a6va tulaj vagyok, de a következő történet több féle típusra is érvényes lehet:
    preytől kifejezetten, half life2, meg még hasonló gpu igényes játékoktól rendszeresen felment 100 fokig a gép, és menne tovább is, csakhát kilövi magát. 1 évig szívtam vele, ma pedig vettem a bátorságot hogy szétszedjem a gépet. arra számítottam, hogy spóroltak a hűtő pasztán, de odáig el se jutottam.
    a hűtés és a hűtőborda között van egy fél centis táv, ami le van fedve egy fém fóliával.
    [kép]
    szépen oda van ragasztva. viszont az egész alja be van kenve ragasztóval, (ami nem az a megszáradós fajta, hanem a szépen ragad még mindig fajta) amire össze is gyűlt szépen a por, eléggé masszívan. gép szétszedés(elég a gpu és a wlan kártya(mer útban van a rohadék) fedelét leszedni) nélkül ki se lehetett volna szedni, teljesen össze volt állva.
    [kép]
    [kép]
    szóval akinek hasonló gondja lenne, az nézzen be a fólia alá...vissza lehet rakni utána viszonylag jól.
    azóta nem is melegszik túl a gép, idleben(800mhz, gpu 100mhz~) 10 fok, max terhelésen 30++ fok különbség kb..

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák