Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Lalikiraly #35390 üzenetére

    Gép DASH beszámolót követel a nép :DDD Ha 2 liter COLA rámegy se bánjuk :K

    Ma én is hoztam magammal a kis harcost melóba. Ma kicsit nyugalom szigete lesz, az első nagy roham lement. Szegény tiszta maszat, meg zsírfolt egy ideje nem volt takarítva pont az ünnepek előtt valamikor talán. Szégyellem is magam, de nincs nálam a csoda mikroszálas.
    Én mással nem esek neki, csak azzal.

    Más: Egy kicsit ON mert Asus és Gaming ROG vonal!
    A műfaj kedvelőinek kijelzős Asus ROG "Xbox Controller"-t villantott az Asus.
    A kijelző 1,3" OLED - elsőként a PC játékosokat célozva. Programozható lesz, valamint akkumulátor élettartam, a Bluetooth-kapcsolat, mikrofon állapot jeleníthető meg többek között.USB C kapcsolat , és Bluetooth 5.0A teljes Xbox kompatibilitás egyelőre nem ismert. De a videóban elhangzik (link alább), hogy Xbox Certified Controller.Mikor? 2023


    Kép: ROG Global

    Víruskereső témára:
    Én évek óta az asztalin AVG-t használok. Van akik szerint fogják ezek a gépeket, van aki szerint nem jó kizárólag csak a Windows-os védelem. Én már nem tudom melyik a helyes. A laptopon jelenleg nekem is a gyári W11 védelem van eddig semmi gond nem volt belőle :K
    Asztalin nem vettem észre drasztikus problémát, hogy enné az erőforrásokat.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák