Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Edge #34626 üzenetére

    Nem vettem észre ilyesmit rajta. Viszont a csavarokat nem néztem. Régen volt a gyártók trükkje az, hogy tettek rá ilyen dröccsöntött műanyagot, ha az sérült ugrott a garancia.

    #34627Digitalis: Megközelítés kérdése. Anyám 2017-es HP laptopjában már 8 GB volt gyárilag. Az pedig új korában 2017-ben 250 E Ft volt csak 7100U-s CPU-val. A mostani telefonomban 8 GB RAM +3 GB RAM Drive van . Nekem meg 2016 óta a PC-mben 32 GB RAM volt. Videókat vágok és szerkesztek, szóval nekem kevéske.

    #34628Pyttawrx Ráadásul 36 hónap garanciát írtak. Két másik helyen is láttam, hogy az egyik helyen élettartam garancia volt feltüntetve, ott mára kifutott termék lett:

    A kifutott jelzés érdekes, mert nem az van írva, hogy átmenetileg nem elérhető. Ráadásul ez lett volna a favorit, mert itt Debrecenben is van üzletük.

    A másik a PCX, ott 60 hónap van rá azaz 5 év:

    Ami még eszembe jutott, hogy esetleg a szerviz boltjában nem volt készlet, berendelve meg már ilyen drága lenne.. akkor viszont sietni kell a rendeléssel.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák