Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Jhonny06 #3031 üzenetére

    Azért nem mindegy, hogy milyen az az alaplapi. Az új realtek chipek és a köréjük rakott alkatrészek minősége már messze nem az a szint mint amit jópár éve megszokhattunk az integrált hangkártyáktól.
    Ha an egy 888-as vagy 889-es chip pl az alaplapodon akkor nem biztos, hogy érdemes kiadnod ennyi pénz hangkártyára.
    Sokkal többet nyernél egy drágább fülhallgatóval/fejhallgatóval.
    25k-s füles + 15k-s hangkártya nem lesz olyan jó mint 40k-s füles + jó integrált hangkártya.

    Egyébként normális USB-s hangkártya nincs az U1-en kívül nagyjából.
    Esetleg picit drágábban vannak DAC-ok.
    Természetesen az U1 nem tudja azt, mint a hasonló árú hangkártyák, egy hosszabbító meg nem ront túl sokat a minőségen, ebben a kategóriában legalábbis nem igazán mérvadó még.
    Csak arra kell figyelni, hogy valami jobb árnyékolt kábelt kell venni.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Jhonny06 #3033 üzenetére

    Azon egész jó integrált van, ha nincs vele valami különös bajod (recseg, összeszed valahol zajt, mittudomén) akkor szerintem nem érdemes elköltened 15k-t.
    De ez az én véleményem csak.
    Bocsánat, $130-os árat találtam rá Amazonon, nem ismerem ezt a fülhallgatót. :B

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz Jhonny06 #3035 üzenetére

    Egy fülhallgatónál nincs az mint egy fejhallgatónál előfordulhat, hogy nehéz meghajtani, mert 16ohmos általában és MP3 lejátszókhoz van tervezve.
    Valamennyi javulás biztos lenne hangban (bár mondom, nem igazán ismerem ezt a fülhallgatót, hogy milyen szintet képvisel), de gondolom csak néha esténként lenne a fülhallgató használva, nem jellemző, hogy valaki azt használjon folyamatosan számítógéphez. Szerintem alkalmi használathoz tökéletesen elég az integrált és ráadásul egyáltalán nem rossz az a chip. :N (Tudom, nekem is az van az alaplapon. :) )
    Ráadásul azzal megteheted, hogy bedugod valamelyik kimenetbe és beállítod rá hogy sztereo kimenet amikor használni szeretnéd.

    Hosszabbítóból a megfelelő hosszúságú, egyszerű, árnyékolt audiokábel is megfelel.
    Nem szükséges az aranyozott csatlakozó meg semmi, ne a legolcsóbb legyen és kész, túlzottan nem ront a minőségen, persze azért kompromisszumos megoldás ilyen téren, de ár/érték arányban szerintem a legjobb.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák