Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mivan80

    aktív tag

    Sziasztok!

    Pár napja vettem egy ASUS DRW-1814BL tipusú dvd írót. Eddig teljesen meg voltam vele elégedve. Mindent szépen, gyorsan megírt, gyönyörű Lightscribe feliratot készített, stb. De írtam ki egy-két dolgot először egy Fuji DVD+RW lemezre. Ez is szépen ment, de miután már nem kellett a cucc, gondoltam letörlöm. Na itt kezdődtek el a problémák. Ugyanis letörölni nem tudtam. no.gif

    Ez után neki álltam tesztelni. Eredmény: Ha berakok egy szűz új dvd-/+RW-t, vagy Cd-/+Rw-t, formázni megy, ráírni megy, törölni, hozzáírni nem lehet.

    A Nero egyből sikít: "ASUS DRW-1814BL: Ez csak egy egyszer írható lemez, így nem törölhető. Helyezzünk be egy újraírható lemezt." :((
    (Folytatásnál is majdnem ugyanez a szöveg..)

    Frissítettem Firmware-t, ledörgöltem a Nero 7-et , felraktam a Nero 8-at, beraktam +os, -os dvd-t, cd-t, mindent amit itthon találtam, az eredmény változatlan. Ha olyan lemezt rakok bele, amire még ezzel nem írtam, másik dvd rw-vel letöröltem, akkor ezzel is lelehet törölni, boldogan ír rá, de ha egyszer rá írt akkor vége a mókának. :W
    Valakinek van-e Valami ötlete?

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák