Keresés

Aktív témák

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Cyber Aty #1 üzenetére

    Cseréld ki a bios akkut (lapos elem :P) és minden oké lesz. Nekem is ilyen lapom van, és pont ez volt a gondom. A rammal kapcsolatbabn meg csak annyit, hogy az enm feltétlenül az alaplap hibája, lehet, hogy a harmadik modul nem bírja azokat a beállításokat, amit a másik két modul igen. Az egyébként végképp nem értem, hogy járhatott le a gar. mert egy ilyen márkás (és anno igen drága) lapra nem hiszem, hogy 1 év a gari. Nekem 3 év. (thx to BobMaster, the source of HardWare :P)

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • CsendPenge

    őstag

    Milyen bios-od van most? Bár nem tudok róla, hogy a régebbiekkel (ehhez a laphoz) gond lett volna. A fagyással kapcsolatban meg: légyszíves írd le, hogy mi az ide sorrended. (ki a pri. master, pri. slave, sec. *** stb) Légyszíves próbáld meg azt is, hogy elkezdesz másolni a cd-ről a vinyóra. (ha több cd/ cd író van, akkor egyszerre az összesről) Nekem mindig itt indult újra, egyszer gariba megjárta pestet is. Jónak találták, a hiba viszont maradt (ők bios-t frissítettek, ha jól tudom, és megszünt a jelenség, nekem nem) Ez után volt az, hogy bios akkut cserélt benne Bob, és akor jó lett. Ja, meg érdekes volt, hogy gyárilag (én legalábbis nem nyúltam hozzá) a ram magasabb feszre voltjumperelve. Szóval légyszíves ellenőrizd a jumper beállításokat. Hirtelen ennyi.

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Aktív témák