Keresés

Aktív témák

  • Cyber Aty

    csendes tag

    válasz CsendPenge #7 üzenetére

    Hello ,most 1011-es bios van benne. A felállás úgyvan ,hogy a rendszervinyó van egyedül a primerin master a cd író meg a másik vinyó van a szekunderin.A cd master a vinyó slave,egyébként már próbáltam mindenhogy.Most a legujjabb hepje az ,hogy adat áthelyezésnél ujraindul másolásnál meg nem.Arra gondoltam beszart a maxtor vinyom de van 1 másik rendszervinyóm quantum és azzal is csinálja.Sőt kb 3 szorra sikerült felraknom az xp-t. A jumperekre én is gondoltam és találtam 1 ami nem defaulton volt I/O voltage settings jp1 jp2 ???? 2,65volt helyett 2,8 -at kapott. Visszaállitottam defaultra és nem sok változást észleltem. Apropo hol lehet állitani a ram feszt az alaplapon jumperral kb hol ??? Volna még 1 kérdésem lehet hogy én vagyok a debil de van két darab 256mb-os 266-os ramom és vettem hozzá 512 400-asat de akárhogy rakosgatom kifagy vagy elsem indul az xp.Ha csak az 512 van bent akkor ok ha csak a két 256 van benn ok de ha együtt akkor szar.Lehet hogy nembirják egymást vagy tényleg rossz a 3. slotom? Amugy az idözitések alapon vannak. Hozzáteszem,hogy a 266-os ramok lazán futnak 310 -en.Hát ez van remélem 1 szer megszünik az átok.Azért köszönök mindent,ha van még ötlet szivesen veszem. :O

Aktív témák