Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    válasz Anonymus23 #115 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy végre lesz benne valami komolyabb ismét, de nem tudom pontosan mi és tényleg komoly lesz e. :U

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

  • front3r

    őstag

    válasz Anonymus23 #115 üzenetére

    Mondjuk hozzá kell tenni, hogy több tartalom lesz benne, mint pl. egy ACII-ben volt. Sokkal. Ennek sajnos ára van, az, hogy ilyen magas ára van a játéknak.
    A DLC-kre is azért kényszerül a kiadó, mert tényleg nagyon sokba kerül a fejlesztési költség. Nem annyiba, mint egy előző generációban. Sokkal nehezebb már csak a grafika miatt is összerakni egy ilyen játékot, mert az elvárások csak nőnek és nőnek.

    Egyébként az nem igaz általánosságban, hogy a DLC-k miatt kevesebb tartalom van az alapjátékban, sőt. Sokkal nagyobbak a mai játékok eleve. Szóval ez csak egy plusz, amit megvehetsz.
    Az más kérdés, hogy azzal is kitolják a játékidőt, ha beleraknak gyűjtögetni való tárgyakat. Ezt az Ubi túl szokta tolni, reméljük itt ezek mellett is lesz sok más tennivaló!

    A DLC-k tartalma egyelőre szimpatikus. Tele misztikus, érdekes jelenetekkel - legalábbis ami a trailerekből lejött.

    Én is azon gondolkozom, hogy első nap megvegyem-e. Maximum annyira lehet elrontani ezt a játékot, ahogy más open-world játékot is elszoktak, hogy tele lesz ismétlődő elemekkel. De jelenleg, amit láthattunk a játékból, szerintem nagyrészt pozitív. Lehet ez egy 9/10-es játék is, ha nem lesz túlságosan monoton, de persze elképzelhető egy középszerű 7/10-es játék is, a látottak ellenére.
    Elvileg 26.-án jönnek az újságírói kritikák, lehet azt még megvárom, és ha azok nagyrészt pozitívak lesznek, akkor berántom SP-al együtt.

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák