Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz polgi803 #578 üzenetére

    Node mennyi az átlag fps-ed? Nekem szégyen szemre lockolnom kellett 35 fpsre ha maxra állítok mindent. Rühellem ha ugrál az fps szám. Emiatt szoktam lockolni inkább. Full random csak egy irányba nézek és megőrül, ilyent még egyébként más játékban még nem láttam. Két opciót egyel lejjebb állítottam, az egyik a köd részletesség úgy emlékszem, így megvan a 45 fps :) Hurrá... Valszeg a 8 giga ram meg a fx 8350 proci a limitáció nálam is. Az origins is kb így futott, kicsit jobban. Bár nem panaszkodom mert a konzolos 30at így is hozza, csak pcn nem vagyok hozzászokva az ilyenhez. Már egész megszokta a szemem :) Az új patch óta folyamatosan kiírja hogy baxódj meg frissíts videokártya drivert. Viszont nálam a 4xx driverek mindenféle anomáliákat okoznak más játékokban. Tvt használok monitornak, ha pc módba kapcsolom akkor tiltja a ugye a színkezelést. Ezért az nvidia kezelőpultban szoktam egy kicsit feljebb tolni a színtelítettséget. Nem szeretem ha fakó a kép. Na a 4xx driverek óta csinál ilyeneket hogy mondjuk játszom vmivel, kilépek, és utána tök fura a kép, mintha nem pc módban menne a tv, csak win restart után javul meg. Vagy például Fallout 4ben nem működik a vsync. Úgy hogy a 399.24 drivert használom, ezzel semmi gondom. Lehet az újabb driverekhez kellene a legfrissebb winfos upgrade, de nem nagyon töltötte le automatikusan, majd lehet ezzel elszarozok unalmasabb perceimben.

Új hozzászólás Aktív témák