Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4in

    csendes tag

    Megérkezett az Asrock Z97 Fatality Professional lapom. Ház: Corsair 500R

    Asus Hero VI-ról váltottam, csomagolás minősége nem éri el az Asus-ét, nem ért meglepetés, erre számítottam, nem is nagyon érdekel. Beszereléskor, a HDD led, PW, Reset stb bekötése macerás, nincs a csomagban csatlakozó amire előre rádugdosod a csatikat- egyébként teszi minden a dolgát, csak a kényelmes megoldások ismeretében probléma. PCI 1 slot nagyon közel van a memóriákhoz és eltakarja a VGA hűtője a HDD saver csatit, valamint a H100i csövei, kb 2mm-re vannak a ram hűtőbordáitól, (Kingston HyperX Predator 2400) PCI 2-be tettem emiatt - Asus R9 280x DCII-t, méretes kártya, de ebben a kategóriában melyik nem? Miután minden a helyére került 54-es hibával (Dr Debug) folyamatosan újraindult, VGA, Ramok ki, de ua. ezt követően a 2. mem slotba tettem át egy 4Gb modult így már bootolt. Azután vissza az elsőbe, majd bekerült a 3.-ba is a 4Gb.

    Win7, mellett CD-ről minden gond nélkül települt az összes meghajtó. App Shop működik, UEFI-ből simán frissítette magát, sőt a LAN drivert is leszedi USB meghajtóra - nekem ez új feature volt, és kellemes meglepetés. Folyt köv.

Új hozzászólás Aktív témák