Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Na nemnagyon pörög a topioc.

    Az én fiam is cseperedik szépen lassan... Bár lehet nem is olyan lassan. 3. hónapos kontrollon már 61cm volt, pedig csak 51 centivel született. Vagyis 3 hónap alatt 10 centit nőtt. Bizony az eddigi ruhák jórésze ment is a levesbe.

    Viszont ami furcsa, hogy az a nagy gagyogás és beszélési "kényszer" abbamaradt nála =/ Nem tudom miért, de az elmúlt egy hónapban jóval kevesebbet gagyog mint előtte. Persze a mosoly azért mindig megvan :D
    A nyáladzás is beindult rendesen. Nem tudom nem-e a fogzás megindulása az oka. Vannak éjszakák amikor nem nagyon akar aludni. Gyakrabban lesz nyűgös is, és folyton a kis kezét "eszi" tolja bele a szájába :D
    Amúgy a súlya rendben, még nincs 4 hónapos és már 6Kg. Ez 3,2 Kg-mal több, mint amennyivel született.

    Na kb ennyi. Játékokat már fogdossa nézegeti, cibálja. Ami furcsa, hogy az egyik pupillája nagyobb, mint a másik. Volt egy kis gyulladás a szemén de már elmúlt, nemtom lehet attól van-e. Hívtuk a dokit de nem tudott mit mondani, azt mondták ha reagál rendesen a fényre, akkor semmi gond. És persze reagál. Azért bejelentkeztünk szemészetre az SZTK-ba. Január 17.-re kaptunk időpontot... :U Majd meglátjuk.
    Tévét már már mániákusan néz :) Sőt, vagy egy ilyen babacsatorna, na azon még nevetni is szokott!
    Most már tényleg ennyi. Ez a nagy helyzet.

Új hozzászólás Aktív témák