Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qruisse

    csendes tag

    válasz tiv83us #194 üzenetére

    Köszönöm a válaszotokat,
    C2D macbookot azóta találtam :). Azóta azt is megtudtam h a GMA-950 ugyahogy futna a Cod2 min grafikán...
    A netlopásról: 1. valószínű 10/mbit elméleti sebbességű wlanon keresztül fogok netezni a szomszédén (512es), miközben be van kötve a seggem allá a 20 mbites ch*llo prof. (már nem merem leirni hátha reklámnak számít). 2. A wpa feltörés megkb annyi hogy laptop be a kocsiba, barkácsolt attenát kirakni aztán fogni a jeleket a városban, megmondom nektek a home wlan hálózatok 60%án nincs WEP, WPA etc, és semmiféle biztonság, rányomom az etherealt, cain & abelt és olvasom az msn beszélgetést. A többit pedig fellehet törni. Félreértés ne essék én nem vagyok kiváncsi a magán jellegű dolgokra, csak gondoljatok bele
    hogy ez milyen veszélyes hogy egyáltalán létezik-e ma még a szabadság, a magán fogalma. Így hogy behálóz minket a net. Megmondom őszintén az én WLANom sincs titkosítva. Lusta vagyok beállítani... meg csak a probléma van vele amikor elrejtem (főleg a psp nem birja ha macera van vele valahogy). A magán, személység jogokról illetően nézzeket meg http://www.youtube.com/watch?v=6gmP4nk0EOE (még a link jeleket is lusta vok beirni... sztem ez az emberiség utolsó generációja :)))) ). Szóval félelmetes mire képes az informatika.
    Az msn jeleket snifferése lannon, stb... bocsánat az off topik jellegért... de most ez nagyon feszíti a fejem, hogy igazából már az sincs biztonságban amit gondolok :B

    Na visszatérve a macbook(pro)ra. Most 40 000 (37000) az os x tiger. Megvárom a leopardot, mert akkor már nem akarok mégegyszer kiadni ennyit uj os x-ért. Érdekesség hogy itt http://www.notebook.hu/notebook/macintosh/macbook_pro még a régi szeria szerepel akkor.
    MBPből akkor nem várható uj széria?

    Az alternativa egy ibm x60 tablet: előnye hogy tablet és hordozhatóbb a MBP-hez képest
    ár körülbelül azonos mert x60 dock kell hogy optikai meghajtója legyen (500 000 +100 000)

Új hozzászólás Aktív témák