Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    válasz Mister_X #28181 üzenetére

    Az Onegai széria kultusszá nőtte ki magát már a megjelenésekor, persze ebben nagy szerepe van Mizuho-sensei -nek, de azért nem csak ez az egy dolog van. A története például teljesen eredeti, jól felépített és amellett egy egy igen kellemes jelenség. Összességében nagyon szerethető műről van szó.
    Én sem nagyon tudok azonosulni az "alapművesítéssel" így nem tudom megmondani, hogy ez miért az. Talán azokat nevezném alapműveknek, amiket az adott műfaj kedvelői egységesen -nagyon- jónak tartanak.

    Ez az egész kicsit olyan, mint a Love Hina, az is abszolút kultusz, de hogy miért (már) nem tudja senki. Viszont ha megnézed utána tutira jobban érzed magad tőle és ez az ami miatt minimum az -erősen- ajánlott kategóriába sorolható.

    Azért fontos, hogy az adott műfajra ez le legyen korlátozva, mert abban nagyjából mindenki egyetért abban, hogy az NGE alapmű, és bár láttam az egészet, de mégis utálom, mert nyomaszt, ugyanakkor ha kijönne belőle egy új film, sorozat, OVA, akármi tutira megnézném (hátha lesz valami értelmes befejezése).

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Mister_X #28181 üzenetére

    Fáka-csan nagyjából elregélte.

    Azzal a kiegészítéssel, hogy ami nem nagyon jó, az is lehet alap - pont azért, mert nem annyira jó, mégis VALAMIÉRT mindenki beszél róla. Az igazi rajongás mellett akár negatív kultuszt is kiválthat, nem csupán ignoranciát.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák