Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    válasz icemad #39548 üzenetére

    Sajnos egyet kell értenem. .
    Ez a játék pont azt az eszmét és hozáállást testesíti meg (nem is tudom mit vártam) ami miatt már jó ideje nem foglalkozok szinte semmilyen androidos játékkal. 1 perc játék, 1 perc reklám amit 3x kell pixelvadászattal bezárnod, ha nem fizetsz gyakorlatilag egy helyben állsz, és itt ez nem csak a játék közepétől van így ahogy általában lenni szokott, már az elején is érzi az ember hogy ezzel évtizedeket kell játszanod ahhoz ha valameddig el akarsz jutni... Egyszerűen semmiféle motivácio vagy jutalmazás nincs a cuccban, illetve az aranymennyiség amit ad kb vicc kategória.
    (egyébként a napi küldetések teljesítéséért ad az autó fejlesztéséhez szükséges materialt, de baromi keveset)

    Ezt egyébként pont fordítva kellett volna megalkotniuk. Egy kis lövöldözés, majd a "fő" misszió rész az autózás.
    Nálam anno teljesen pont a mighty doom (is) tette be a kaput, akkor fogadtam meg hogy én freeplay játékra/játékban soha többet 1 fillért se. Látom hálisten be is zúzzák.. Aztán aki meg 1 vagyont költött rá, hát bocs így jártál,

    Egy szó mint 100 nálam (is) kuka lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák