Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz kali #57386 üzenetére

    Igen pont ez a bajom nekem is ... nem nagyon van már mire váltani ! :U

    Úgyis csak jövőre váltok csak ugye kérdés hogy mire ?! :B

    Jön az S10 az brutális lesz, az ára még jobban, U12 ha tényleg jó és szép lesz akkor jövőre olcsón megkapom, S9 szóba sem jöhet, Note széria nekem már túl nagy, Huawei -től pedig kicsit félek hogy megbánom, illetve még a szifonokra is kíváncsi leszek ... talán az X jövőre "olcsó" lesz (csak a fluidság miatt) illetve a kompakt mérete miatt, na de hátha még az LG is erőre kap :D

    LG telefonokat nagyon szerettem ... de a G2 után már nem jött be !

    Pixel de az szolgáltatónál nem lesz, illetve még a Nokia ami jó lehet (feltörekvőek)

    Olyan telefon kell amivel 2 évig elvagyok, nem akarok már évente cserélni mert semmi értelme nincs (10% technikai fejlődés) és ugye csak pénzkidobás :o

    Az idei évtől nem ájultam el ... talán még a Nokia 9 és HTC U12 durrantani fog !

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz kali #57386 üzenetére

    +1
    Mikor kézbe veszem a honor 8-at mindég ledöbbenek, mennyivel gördülékenyebb az emui. Valamint sokkal jobban témázható(ami samun jó lenne fizetős, és sokszor ugyan az a téma emuin ingyenes) igényes témákkal.

    w333
    néha érdemes kinézni, mert vannak jó alternatívák. Attól lehet neked a jövőben a samsung fog bejönni neked továbbra is. De a huawei sokat javult minőségben. P10 kezdő ára 200e volt a P20 meg 209e...

    Nekem az LG a G2/G4-el abszolute bejött és a V30 is majdnem megvolt(ha várok még kicsit és nincsen jó áron az S8+, akkor tuti az lesz)

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák