Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minicooper

    újonc

    Üdv.!
    Már sok féle verziójú droidot próbáltam sok gépen ám két problémával állok szembe ami állandó!
    1.:Az első hogy bizonyos gépeken egyszerűen használhatatlanul laggol az egész cucc ami nem a gép gyengeségének tudható be (pl.: FX 8320-as CPU-val 8giga RAM-al /amiből persze nem látja mindet/ szerelt gépen akad de egy egymagos Celeron-os /2.2ghz laptopon 3Gb RAM-al és integrált grafikával szépen fut)
    Tud valaki erre ha megoldást nem is de ésszerű magyarázatot adni?
    2.:Eddig összesen két laptopról próbáltam a dolgot de egyik sem ment rá az itthoni wifimre /Általában azonosítási problémára hivatkozva/ de ha megpróbáltam egy jelszó nélküli telefonos HotSpot-ra csatlakoztatni akkor ment. Erre esetleg valaki valamit?
    :)

  • minicooper

    újonc

    Bár nekem laggolt már Intel-es gépen de AMD-s gépen még nem ment rendesen. És bár nemtudom ennek lehet-e valami köze a dologhoz de mikor az android SDK-val próbálkoztam ott is hiányzott az Intel-es virtualizációs utasításkészlet.És bár volt alternatíva (valami ARM CPU emuláció vagy mi) amivel működött a dolog de ott is laggolt. Ellenben viszont a laptop amin tökéletesen megy úgy a KitKat mint a Lollipop nincs VT-x. A proci: http://ark.intel.com/products/41498/Intel-Celeron-Processor-900-1M-Cache-2_20-GHz-800-MHz-FSB
    Na sebaj. Akkor ez továbbra is marad rejtély amíg nem jön valami "nagy hal" /nagyon hozzáértő csávó/. Esetleg ha valaki tud valamit erről írni az írja bátran! :)) :R
    Szerk.: Énis az Intel optimalizációt érzem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák