Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klarkzone

    tag

    válasz fenergie84 #129 üzenetére

    Ó hát kísérletezni kell, tudod az a téma elég necces itt, hogy a Play-en kívül is vannak források, vagy más verziók, custom vagy moddolt appok. Sőt magán a Play-en is irtottak egy csomót, nálam például van 5-6 app amit már sehonnan nem lehet elérni, és tökéletesen végzik a dolgukat kis méretben, kevés erőforrást használva.
    Egyébként lehet, hogy valami összeférhetetlenség is van nálad, ha olyan sok alkalmazás nem települ, lehet, hogy globálisan bajuk van valamelyik hardverrel, vagy felbontással stb. Nem tudsz mást csinálni csak kísérletezgetni, gondolom nem a facebook app nem megy.
    Amiket én telepítettem: Adfree, Set Orientation, Holo Launcher (asztali gép kinézethez), Fancy Widget, Viral, Skype, VXG player, QuickPic, Lightning Browser, TBO invertált appok, Xposed modul: Gravitybox, Boot manager, Adaway.
    Ezeken kívül én is sokat próbálkozok, elsősorban engem most már egyre jobban zavar az, hogy az android és a rá épülő alkalmazások gyakorlatilag kémprogramok valljuk be őszintén. Méghozzá azért mert alapvetően egy új fogyasztásra épült fel az okostelefonok alkalmazás tárháza, kialakult egy új eszközhöz társuló új piac, ahol tartalmat fogyasztunk, és osztunk meg egymással szokásokat, pozíciót, fényképeket, videókat, és a kommunikációs csatornák is tökéletesen alkalmasak arra, hogy a profitorientált vállalkozások marketing részleginek figyelmét felkeltsék. Drága kutatások és felmérések helyett, elég mondjuk a célcsoportjuk szokásait felmérni egy kémkedő appal, vagy közvetlenül a google-nak fizetni az információs csomagokért, és akkor még az exrém dolgokról nem is beszéltünk amit az elborult gondolatokkal rendelkezők visznek véghez lásd fappening...
    Szóval én ilyesmire nem szívesen adnék esélyt, márpedig valljuk be egy PC-n vagy Notebook-on történnek a komolyabb dolgok.
    Ráadásul a rólunk gyűjtött és tárolt adatok ma már nem kartondobozokban vannak mint a régi filmekben, ahol egy csúcsnyomozó múldőr ügynök, a bürokrácián átverekedve magát, egy atombiztos védett helyen lévő irattároló létesítményben zseblámpa fényénél, hosszas kutatás után rátalál a keresett információra, hanem bárhol, bármikor egy pillanat alatt hozzáférhető bárki számára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák