Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    Sziasztok!

    Arra van valamilyen lehetőség, hogy egy teljesen gyári, nem rootolt telefonon a behelyezett SD kártyára készítsek egy mappát, hogy azt egy adott program tudjon használni? Magyarán lehet XY programnak jogot adni az SD kártya adott mappájának használatára?

    Andorid 5.0.2 van a rendszeren.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

  • KubanitoS

    veterán

    Sziasztok!

    Lehet egy kicsit off a kérdés, de nem találtam jobb témát, ami idevaló lenne.

    Egy XDA fórumon fejlesztett külső Youtube alkalmazásról (YT Vanced) van szó, melynek lényege, hogy androidon is reklámmentes YT-t biztosít. A program lehetőséget biztosít arra, hogy belépjek rá a Google fiókommal, hogy megjelenjenek az előzmények, ajánlott videók stb... Belépéskor kér mindent, felhasználó+jelszó+hitelesítő.

    Kérdésem: a program elviekben legit, (fórumon több száz hozzászólás, senki sem emleget negatívumot) de én azért paranoiás vagyok ilyen téren. Szóval ha csak baj van és a progi lenyúlja az adatokat, mégis mi a legrosszabb, ami történhet? Az annyira nem zavarna, hogy lenyúlta a nevem+jelszavam, mivel ott van a hitelesítő, na de a programba való belépéshez kellett az is. Ez utóbbi ami igazából zavaró számomra, na meg az is, hogy maga a hitelesítő is a "fertőzött" telefonon van a programmal együtt.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák