Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Somatom #35596 üzenetére

    Megcáfollak, a szóban forgó Cenovo 22 hónapja tökéletesen működik.
    (az hogy dobálja az usb3 külső hdd-t néha, meg random leszakad a wifiről azt nem tudom hogy hardveres hiba vagy win10 hibájának tudhatom be. A wifire visszatalál, a vinyót meg elfelejtettem és hálózaton nas a filmezés új módija)
    Letiltott update, 2016-os verzión vagyok, így megmentettem a világhálót kb. 100giga update forgalomtól, vírusirtót nem használok. De ezekbe ne itt mélyedjünk bele.

    A "nagy" mini pc-m ami 2X gigabit lan, dual wifi, és natív sata port valamint 2X HDMI és egy rakás usb3 stb. lehetőségekkel rendelkezik, normális bios-sal az egy J1900, azon természetesen a win mellett ott figyel a Linux Mint 18.3 is.

    Tudom hogy anti wines vagy de hidd el nekem, tényleg minden rossz szándék nélkül állítom hogy windows nélkül nem lehet meglenni. PL. nekem linux alatt nem használható a tv tunerem, az otthoni egyik lasernyomtató és melóhelyeim közül még 2 nyomtató meg még sorolhatnám. Hidd el, hetekig túrtam a netet és nincs rájuk megoldás. Még a kezelési, mindennapos apró kényelmi vagy technikai megoldások is mind-mind a win mellett szólnak. (van a winnek is hibája, bőven, a kettőből lehetne valamit összegyúrni ami már egész jó lenne)
    Ha gondolod szívesen leírom ezeket a linux hiányosságokat egy blogbejegyzésbe, majd rám is támadnak a linux fanok. Mert ilyenek. Tényleg. Fennt voltam itt is a linux kezdőknek topikba, valami eszméletlen kifordított logikával gondolkodnak, teljesen nyakatekerten és fanatikusak. Ezzel senkit nem akartam megsérteni! Tényeket írtam le.

    Én békésen egymás mellett használom a két rendszert évek óta már, mindkettőt a maga helyén, idejében.

Új hozzászólás Aktív témák