Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Skillet #31606 üzenetére

    Playstore, Gsam Battery Monitor.
    Nagyon jo reszletes akkustat. app. Hatha itt kiderul, mi okozza a hirtelen ugrasokat.
    Win alatt nem tudom van-e ilyen app.
    Air-nek teljesen igaza van, az akku 3,2v az a nulla %. a 4,2volt a 100%, A kozte levo ertekeket mutatja szazalekba, itt ha ilyen beszakadasok mutatkoznak, annak 3 oka lehet,
    Valoban valami lezabalja, jellemzoen a Play szolgaltatasok.
    Valoban szar az akku, terhelesre ekkorat esik egy egy bizonyos toltottsegnel.
    Es lehet rossz a hardver akkufigyelo resze, vagy a kernel szoftverhibas, de en ilyet eletemben egyetlenegy eszkoznel sem lattam meg.

    Ezen hibak egyiken sem kepes segiteni semmifele csoda applikacio.
    Bozek frappansan rahibazott, ezek az urban legend kategoria.

  • lovi27

    addikt

    válasz Skillet #31606 üzenetére

    A Windows használatát azért ajánlottam, hogy az androidtól függetlenül el tudd dönteni van-e baj az akkuval. Ha ott az elvárható ideig működik és normálisan merül, akkor nincs, sőt biztonsággal állítható a hardverrel sem. Hogy mennyi az elvárható a használója tudja a legpontosabban. Ezért ajánlottam, hogy kérdezz meg tulajokat. Ha nem ismersz senkit a műszaki paraméterek alapján (WUXGA felbontás, Intel chipset, 4200 mAh) 5-6 óra lehet a SOTime.

    "...elvileg valamj cash-t kellene törölni, de hogyan?". Ezt mondtam meg (batterystats.bin). Vagy törölheted a teljes cache partíció tartalmát is. A recovery menüből végezhető, de ha még a bootloader menübe se tudsz belépni... link A topikjában vannak válaszok.

    Az akku statisztikában a hirtelen ugrás problémával az olcsó kínai tableteknél találkoztam. Azt jól gondolod, hogy ezt nem egy app okozza. Úgy tapasztaltam a kikapcsolt képernyő alatt történő fogyasztással szokott gond lenni. Mintha nem venné figyelembe a rendszer (vagy nem eléggé). A tulaj örül, hogy látszatra semmit vagy alig merült az akkuja a tétlenség alatt, majd hirtelen egyik pillanatról a másikra 10-20 vagy még több százalékot esik. Ekkor jön a pánik. Gyártói (kernel) hiba lehet, nevesebb gyártók termékeinél nem szokott előfordulni. Együtt lehet vele élni.

  • Themes

    aktív tag

    válasz Skillet #31606 üzenetére

    Sziasztok. Engem már csak egy lépés választ el hogy az almáról át érjek ide. Azt pedig már csak az a lépés hogy vajon az Android tudja-e azt amit az alma hogyha új telefont veszek az iCloud ból visszaállít mindent a legutolsó a betűig, mintha nem is cseréltem volna telefont. A kérdésem az lenne hogy ezt az Android tudja már? Illetve mindent le tud menteni az utolsó üzenettől kezdve alkalmazásig mindent?
    Válaszotokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

Új hozzászólás Aktív témák