Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Üdv!

    Többször előfordult már velem, hogy nem konkrét androidos programokkal, hanem magával a Markettel akadt gondom. Arra gondoltam, és ha a moderátorok is úgy látják, illetve igény is lenne rá, hogy létrehoznék egy témát, ahol magával a Markettel kapcsolatos kérdéseket lehetne feltenni és megválaszolni. Így nem független/egyéb androidos vagy csak részben kapcsolódó fórumtémákba kellene ezeket beírni, hanem itt lehetne gyűjteni akár kérdéseket a működésével kapcsolatban, akár hibákról kérdezni, például hogy mások is tapasztalják-e vagy adott embernél van csak a jelenség, stb. Ezt persze mind a telefonos és mind a webes Marketre értem.

    A mostani problémám, hogy a Market a webes oldalán még mindig látja az eladott telefonomat, csak az új tulajdonos szolgáltatójával. Ez hogy lehetséges? Eladás előtt teljesen formáztam a telefont, sőt a microSD-t is, nem maradt benne a fiókom, miért látja mégis a Market és hogy tudom törölni onnan? A beállítások közt csak elrejtés van.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • Ptech

    őstag

    Miért nincs használva ez a topic, szerintem azért jól jönne a Marketnek is egy.

    Na, én egy olyan dologba futottam bele, hogy Marketes vásárlásnál hibaüzenetet dob ki a címemre:
    'there is a problem with the address'

    Megpróbáltam ékezetek nélkül, stb, semmi sem segített. Mi lehet a baja?

  • rbence

    senior tag

    válasz Rickazoid #1 üzenetére

    Érdekes,hogy ennyire nem ír ide senki :Y :Y
    Az eszközök törlése engem is érdekelne,mert volt már pár eszközöm :U
    Más:valahol nem lehet megnézni azokat az alkalmazásokat,amiket értékeltem?

    --------
    Erre tessék!

    [ Módosította: 7 ]

    "...Life is too short to remove USB safely..."

Aktív témák