Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    Sziasztok! Másik topikban elkezdtem már a témát, de talán ott nem jó helyen tettem, lehet ide jobban illeszkedne a problémám jellege. Segítséget szeretnék kérni abban, hogyan tudnám feléleszteni a telefonom. Egy klón Lenovo A850 ről van szó, MT6582 CPU-val. Sajnos teljesen kezdőként megörültem a lehetőségnek hogy root jogom van és csutkára felhúztam a DPI-t, meg elállítottam a Dalvake-et. A lényeg hogy megakad a boot és se kép se hang. Cappa72 segítségével odáig eljutottam, hogy MTKDT-al scattert csináltam ésSP Flash Tool-al read backeltem (de nem scatterből csináltam readback-et hanem a Block info fjljait néztem és onnan vettem a kezdőértékeket és hosszúságokat). Cappa szerint most jönne a CWM port és build prop javítás. De innentől hiába próbálok jobban elmélyedni a témában, megakadtam, igazából nem is merek nagyon belenyúlni, mert nem akarok még nagyobb problémát. Jól jönne egy kis támogatás, előre is köszi:)

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák