Új hozzászólás Aktív témák

  • gulupeti

    senior tag

    Doogee DG2014-es telefonnal rendelkezőknek ajánlom a telefonhoz a tegnapi napon megjelent gyári frissítést, amely az alábbi linkről tölthető le, SP Flash Tool-lal lehet telepíteni.

    Változások a 02.27.-ei verzióhoz képest:
    - az első és legfontosabb: kijavították a fényképezőgép fókuszálási problémáit, most már jó minőségű képeket lehet vele készíteni (persze ez szubjektív), nem csak ilyen homályos vackokat
    - új UI, engem az ikonok kicsit a MIUI-ra emlékeztetnek, de összességében véleményem szerint szép lett
    - új lock screen, a power gomb megnyomása, valamint a kör közepén lévő Doogee feliratra való tapicskolás után eldönthetjük, hogy mit kívánunk tenni (fényképező, telefon, üzenetek vagy csak simán kioldás), láttunk már ilyet, szép kék, nekem ez is tetszik az előzőhöz képest
    - assistive touch: ez is egy ilyen gyorsmenü szerű valami, sok értelmét nem láttam, kikapcsoltam

    A frissítést tehát érdemes volt telepíteni, a készülék minden szempontból csak jobb lett!

    Közben új készüléket is mutattak be egy felnagyított iNew V3 személyében :D .
    Doogee Dagger DG 550 (5,5 col, Octa-Core)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák