Keresés

Aktív témák

  • Cholard

    tag

    válasz canniball #14857 üzenetére

    THX! Korábban néztem én is ezt, bár többet tud, mint ami nekem kell... a Fuel calculator jó lett volna, ha azt teszi, amit kell neki, de még azt sem tudta pl. hogy folytatólagosan számolja a fogyasztást (pl. a legutóbbi "-ig" km legyen a következő "-tól" km állás).

    @jer1cho és DemonDani: köszönöm a "segítséget", tudom hihetetlen, hogy más is ki tudja számolni - köztük én is (tegyem hozzá nem kell hozzá számológép). A számolással semmi bajom, de nemigen emlékszem 2 hét után, mennyi volt a km óra állás, és nem használom a napi számlálót sem, de érdekel, hogy kb mennyit költök benzinre, és abból mikor mennyi megy el, főleg 95/EVO viszonylatban. Elég lenne felírni is a tankolás számlájára... na de ha van teló? Ami pedig a "Sajnálattal nézem én is, hogy milyen hülyeségekre vannak külön appok..." illeti - mit szóltok a cicilibegtetős app-ra? vagy egyéb értelmet igénylő appokhoz? Ilyen erővel, az automatikus háttércserélgető app is marhaság, ami egyébként 4 gombnyomást vált ki...

    Újabb kérdés: tudtok olyan alkalmazást, amivel lehet a fórumot követni? A Tapatalk sajnos nem támogatja a prohardvert... Persze lehetne simán webesen, de jó lenne egy direkt fórumos program.

    [ Szerkesztve ]

    "A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

Aktív témák