Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz vadászcsiga #19737 üzenetére

    Eddig az 1Weather-t próbáltam fent is volt egy hónapig majdnem, majd az időképet, a Yahoo W-t, és most ezt. Az 1W-t leszedtem, mivel az állapotsoros kikapcsolást nem találtam és kicsit már sok volt három egyszerre... A Yahoo második helyezett, az Időképet pedig nem szedtem le, mert annál be lehet állítani, hogy ne jelenjen meg az állapotsoron... de összességében az időképé nekem nem tetszett. A Yahoo!-nál is kikapcsoltam.

    A Yahoo! egyébként régi kedvenc, de a Widget része annyira nem tetszett, mint ennek. A Yahoo 22C-ot mutatott, ez pedig 20C-ot. Kimentem megnéztem a higanyos hőmérőn mennyi az annyi. 20C-nak adódott. Persze a Yahoo óránként frissít így lehet, hogy akkor tényleg annyi volt.

    (#19713) darvinya: igen, ez így járás, de legalább örök licences a cucc, szóval androidos mobilra átpakolható. Ez a GPS egy irányba kommunikál.

    (#19714) bacus: én is így vagyok ezzel az a legbiztosabb módszer. De legalább írt volna ki egy figyelmeztetést, hogy nem teljes körű a dolog. Viber pl nyomja, hogy nem kompatibilis, miközben ugyanúgy működhetne mint a Skype, az is tud videóhívást. Csak ugye a Viber úgy van vele, hogy ez nem érdeke.

Új hozzászólás Aktív témák