Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz rakal #3588 üzenetére

    Igen, tényleg nagyon jó, csak 1 dologgal van gond, az árával.
    És ha akciózzák, akkor sem fog még 70e alá sem menni, nem hogy hasonló ár-kategóriában legyen az akár 30e alatti PNA-kkal (bár 7"-n inkább 40e körüli).
    A másik meg az, hogy anyáméknak felesleges ez a tudás, netezni nem kell. (Ezekre a dolgokra csak én kérdeztem rá, kíváncsiságból.)
    Viszont nekik a fő cél a navigáció. Abban pedig még mindig az IGO szoftverek (jelenleg a Primo) a legjobbak szerintem, viszont gipsztigris hsz-e [link] alapján az Androidos IGO mégsem annyira jó választás...
    Vagy akkor cáfoljátok meg ha nem így van. :U

    "Mindenhova viszem,és tényleg nagyon nehéz belekötni,mindent tud..."
    Hát egy dologba azért bele tudok kötni minden tabletnél, mégpedig abba hogy nincs fizikai billentyűzete. Jó mondjuk ezért tablet.
    De azért hogy nem x86 alapú, így a Windows-os programok nem futnak rajta, az is egy elég komoly különbség.
    Pl. egyik barátom gondolkozott tableten, de amíg a tőzsdei kereskedő programját nem adják ki Android alá, addig biztos nem fog venni. Pedig arra tényleg jó lenne egy állandóan hordozható eszköz, és az érintőképernyővel még talán jobban is lehetne kezelni, pl. a grafikon egy részének kijelölése multitouch-al nagyon hatékony lehetne. Meg pl. a nagyítás is.
    Szóval azért szoftverellátottságban kellene még nem kis fejlődés...

    Tényleg jut eszembe, nem tudtok Androidra olyan programot, amivel a hallgatott zenék fölismertethetők, vagyis megmondja hogy ami halassz annak ki az előadója, és mi a címe ?(pl. rádiónál nagyon hasznos tud lenni)
    Windows alatt a Tunaticot ismerem erre: [link]

Új hozzászólás Aktív témák