Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz z0d1AK #5093 üzenetére

    Off: mondjuk aki bújja a netet annak könnyű kiszúrni mely kínai tabletek érik el azt a színvonalat amit már érdemes lehet számításba venni. Eddig kemény egy darab ilyen volt a wits gépei, azt meg nem tesztelted amennyire figyelemmel követtem az írásaid. Most úgy néz ki több lesz, nekem nagyon úgy tűnik hogy ennél az új kínai chipnél ami a wayteq-ben is van a chipgyártó az amelyik foglalkozik az androiddal, nem a kis gyártók. Amelyik gép ezzel van szerelve sorba ki van írva hogy 2.3 hamarosan, ez több mint gyanús és lehet hogy pozitív előjel. Gondolom kapnak a chigyártótól egy alap 2.3-at ami megfelelően lekezeli ezt a chipkészletet, majd utána még hozzáalakítják a saját gépükhöz. Így valószínű belépőgépnek tűrhető lesz egy ilyen, kinek milyen kijelzővel. Lesz választék szerintem. Az tény hogy 50 kínai tabletből 45 felejtős és most még nem is túlzok, de vannak érdekesebb példányok. Itthon eddig tényleg csak archos érte meg ha valaki csak bele akart nézni ebbe a világba(mármint olcsóbb tabletek, tudom hogy francia az archos), reméljük lesz egy kis verseny. És ha nagyon gonosz akarok lenni, akkor a ZTE gépe tetszett neked úgy ahogy, pedig kínai ;]

    A kínait impotáló boltocskában elég gyenge a kínálat, de kapható huawei 3g-s stick modem. Amelyik gépben nincs 3g de tetszik valakinek és nem éjjel nappal kell neki a 3g akkor ez is bőven megteszi, 12-ért nem sok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák