Aktív témák

  • vispisti

    csendes tag

    Szervusztok !
    Próbálom az analóg filmjeimet bejátszani , amiről beszéltünk és valami sz@ar van a palacsintában.

    Megnyitom bármelyik programot. ( Adobe Premier, Ulead Video Factory , Ulead Video Studio )

    2 beolvasást kínál fel.
    1., a WEBkamerát
    2., az nVidia, vagy az ASUS capture driverrel a videokamerát.

    Mi történik ?

    1., A WEBkamera képe , hanggal együtt tökéletes, amikor elindítom a capture - t, majd visszanézem a rögzített felvételt, tökéletes.

    2., Ha a videokameráról olvasom be a filmet, akkor a látható kép tökéletes ( live ) , elindítom a capture - t, majd visszanézem.

    És itt üt meg a guta. A rögzített kép alja - teteje kb. 1 cm. szélesen a valódi kép, középen viszont tökéletesen fehér.

    Egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hogy mi lehet az oka. Nem valószínű, hogy beállítás, mert mind ezt csinálja.

    Amihez már nem értek, lehet, hogyvalami *codek* hiányzik, vagy nem tudom, de a hiba generális, tehát szerintem valami adalék szoftwer nincs.

    ps.: ez a hiba nincs a digitálisnál, amihez külön capture kártya van és Pinnacle 8 program. De abba a kártyába nem lehet analog ( composite ) jelet bevinni.


    Köszönöm a válaszokat.

    Xiaomi Redmi Note 4 4Gb.RAM 64Gb.ROM *** UPC DIRECT Humax UD-FOX/HD

Aktív témák