Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Beni2360 #795 üzenetére

    Túl sok beállítási hiba nem lehet ha 2 opció van: vagy automatikus vagy manuális beállítás. A szinkronizálást értelemszerűen a netről veszi, máshonnan nehéz lenne ebben az esetben :)
    Az előfordul hogy a lan nem tökéletes, de wifin sem frissít. Ez sem volna baj, mert beállítanám manuálisan és akkor max pár perc késés-sietés jönne össze, és a nyári időszmítás okozhatna gondot, de az a baj hogy hiába állítom be manuálisan, a következő bakapcsolásra azt is elfelejti és visszaáll auto-ra és 1972-re.
    Most átírtam a Build.prop-ban a régiót és országot magyarra, valamint az időzónát ETC/GMT+1-re az ASIA helyett.
    Utána sikeres is volt az újraindítás egészen addig amíg kb 5 percre ki nem húztam a konnektorból. Utána megint minden elszállt. Pár percen belül amint beléptem a kodiba beállította az időt. Gondoltam de jó, kell neki pár perc és már megy is :)
    Most viszont megint kihúztam, elindítottam és azóta semmilyen módon nem áll vissza. :F Imádom az ilyen stabil darabokat, pedig Gearbestes, elvileg nem "klón" aminél el tudnám képzelni hogy valami szoftveres gondja van.
    Magyarul nem sokkal jutottam előbbre a build.prop matatással, a hátrányait még nem teszteltem :)

    Szerk: most nem állt vissza manuálisról autóra, az időzónát jegyezte, de a beállítást nem. :( tehát manuális kilőve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák