Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz djnice #25733 üzenetére

    Egyébként feltételezem hogy ezt a kodit nem a 4 éves kisgyerek konfigolta be, nem ő állította be a hálózatot stb. valamint a borítókat sem a hangyák hordták oda a filmek mellé hanem ezeket mind be kellett állítani. Azért ezt is meg kell csinálni nem? Ennyire nem érthető amit írtam? És a fiatalokon kívül van a családban idős pl 50-70 közötti is? Próbáljátok leültetni őket egy kodi elé hogy kapcsolják be a készüléket és nézzenek filmet vagy youtubozzanak. Érdemes lesz megnézni a reakciókat.
    Próbáljatok már kilépni abból a világból hogy csak olyan emberek léteznek akik tudnak ilyeneket beállítani, kezelni stb. Higgyétek el hogy sokkal de sokkal többen vannak olyanok akiknek ez kb olyan bonyolult mint az űrkutatás. Igen sokan vannak akiknek azt mondod hogy mappa vagy fájl és csak néznek hogy micsoda? Én róluk beszélek, mert attól hogy ezt nem tudják még igen is akarnak filmet nézni, youtubozni. És itt ne csak egyszerű tanulatlan emberekre gondoljatok, sőt! Sok orvos és ügyvéd ismerősöm van akit igencsak nem érdekelnek az ilyen dolgok csak szeretnék használni, mégpedig egyszerűen használni és amikor elkezdem magyarázni miket lehet pl LE alatt még csinálni akkor fél perc után legyintenek és mehet inkább a droid nekik, és azt élvezik. ( még az androidos beállításokat is sokallják)
    Tudtam hogy nem szabad semmit írnom mert lesznek akik úgysem értik mit akartam mondani az androidos boxokkal kapcsolatban. Külön kellene választani azt hogy vannak akik éppen a droid miatt vesznek ilyen boxot, és más kategória az aki ide jár és a boxot csak mint hardvert használja hogy ne kelljen már pc alapú 20 x drágább htpc-ket építeni mert a LE -el ezek a boxok már súrolják a jó htpc-k szintjét, extra feature-ben meg ugyanazt adják kb. (felület, imdb, borító, hálózati lejátszás, sebesség, stb)
    Részemről lezárva a téma mert egyrészt off és vannak akik soha nem fogják úgysem megérteni azt hiszem

    Pelican: így van, az utolsó mondatodban mégis megértetted: vannak akik a tv-t is csak bekapcsolni tudják, még beállítani is szerelőt hívnak. De attól még szeretnének filmezni vagy youtubozni. És az ilyen emberek vannak többen mint azok akiket érdekelnek ezek a dolgok. Na nekik már jól működik az új 7-es droiddal szerelt box. .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák