Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz hunaqua #25725 üzenetére

    Igen,köszi, és tudom hogy sokan nagyon szeretik a kodit (egyébként van amiben én is), nem is vitanapot akartam erről, csak a droidos boxokról írtam hogy szerintem fejlődtek az elmúlt kb 2 évben az egyre újabb androidokkal. Az S905x soc is jó, akkor jöttek be amikor abbahagytam a boxokkal való foglalkozást.
    A youtube, a böngésző és a lejátszók sokkal jobbak és jobban kezelhetőek mint akkor voltak. ( kb 4.4 droid volt a max akkor) Sebességben is jók már ( igaz csak 2gb-os verziókat tesztelek), nem akadoznak nem fagynak annyira mint régen. Alapból használhatóak már. A youtube mindenképpen jobb szerintem mint kodiban vagy LE alatt, ez szerintem nem lehet vitás, és a böngészők is használhatóak már tv-n. Az MX player is mindenevő és jól beállítható és kezelhető( kivéve kadenciahelyes lejátszás de ezt igen sokan nem is veszik észre)
    Arról nem beszélve hogy sok kölyöknek esetleg ezen lehet játszani egy kontrollerrel, egy normálisabb box már alkalmas alap játékokra is. Még egy kontrollert kellene szereznem kipróbálni, van erre javaslat mit érdemes olcsón?
    Én igazán akkor veszek majd saját részre jó boxot ha lesz DVBC- tuneres amire felmegy az ATV :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák