Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    válasz kokokka #77960 üzenetére

    Hali! Ezeket értem én is, a boxon android9 és CE fut, dualboot módban. Sd kártyán meg a linux van. Arra vagyok kíváncsi csak, hogy miket tudok a boxon linux alatt csinálni, mint pl egy asztali pcn. Engem maga a konfigurálás beállítás mikéntje érdekelt és kötött le, meg hogy sikerül e vagy sem, Tudom nem lettem előrébb vele én sem, mert hogy Coreelec alatt meg van minden ami kel, és android alatt is. A linuxot hobbi mókolásként babrálom. utólag egyre nagyobb sikerrel, Pl firefox asztalos böngésző akadás mentesen megy rajta, a szoftware center működik alatta, bármit rá tudok tolni. Mint kíváncsiság érdekelt csak semmi extra. Nem akartam ezzel senkinek sem belegázolni a lelkivilágába :D. Viszont van alatta steam (: játékra. Az én boxom most úgy van beállítva hogy három rendszert kezel, android 9/CE és sd kártyán linux. Linux alatt a boxon olyan mint ha pcn használnád. És feltelepítetem alatta a mali g31 drivert is :DDD . Egyenlőre csak dicsekedni jó másra nem nagyon, de alaphasználatra elmegy. Tvboxon linux? LOL. DE lelövöm magam mielőtt más teszi. hali.

Új hozzászólás Aktív témák