Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz mexel #64328 üzenetére

    A Miracastot ez is tudja ez nem box függő.-> Ezt hogy érted, erről lehetne részletesebben valami gyorstalpalót? Mert az a Gt1-mini amit mókoltam a jelenlegi FW-jével pl. nem tudja, ezt csak egy későbbi FW-ben adták hozzá. És az androidpctv.com-om is nagyon sok review-ban lehet olvasni, hogy bizonyos Box-ok nem támogatják a Miracast-ot. Szóval szerintem biztos lehet Box (illetve FW) függő a támogatás. De csupa fül vagyok...

    Mire kell 4GB és droid 9?-> Hosszabb távra gondolkodom, a minél frissebb droid sokáig kitart majd, gondolom. És a Gt1-mini (4/32-es) is nagyon "snappy"-nek tűnt és ez tetszett, lehet pont nem a memória miatt, de lassabbat nem szeretnék. Tudom erről vannak mindenféle vélemények, hogy az Android-nak bőven elég a 2GB is, meg ellenkezőek is, de én inkább biztosra mennék. Pl. úgy használnám, hogy ne kelljen törődni a megnyitott app-ok becsukogatásával, fusson akár 10 is a háttérben nyugodtan. Android-os játék nem annyira lesz, viszont retro emulátorozni szeretnék majd vele.

Új hozzászólás Aktív témák