Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz SunMount3r #62009 üzenetére

    Hali, nekem is GT1-MINI-m van, én eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
    Adido belső memórián van, SD-n fut a Coreelec 9.2.0.
    Pass-through tökéletesen megy, erősítőm támogatja az Atmos-t azzal próbáltam, illetve 4k és HDR is pipa.
    kiváncsiságképp 4K GUI-t használok amivel szokott gond lenni régebben, de jelenleg nem tapsztaltam semmit. régi hiba pl.: hogy ugrál a gép vagy a felirat villog
    Felébresztés => Mivel nincs bekapcsoló gomb, ezért 1 megoldás maradt ami után picit utána kell olvasni, mégpedig a WOL(Wake of LAN)
    Esetedben telótól el tudod indítani a boxot , ami szerintem sokkal jobb megoldás, mint ki/begudni a tápkábelt.
    Ezt régen asztali gépnél csináltam, akkor routerben egy adott portor kellett engedélyezni, majd az alaplapon is valami bios beállítást enable-re állítani és így sikeresen fel tudtam ébreszteni.

    Most volt 1-1 anomália nálam 1080i-s felvételnél (Valami megasztár vagy micsoda, melyet asszony néz) hogy kilépett lejátszáskor, viszont ez lehet megoldja ha a whitelist-ben megadom a szükséges tv áltat támogatott formátumokat.

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák