Új hozzászólás Aktív témák

  • Dolphine

    addikt

    Sziasztok!

    Két dologban szeretném a segítségeteket kérni.
    Adott egy Minix Neo U9-H 8.95.7 CE-vel.
    Az egyik probléma, ami idegesítőbb: A múlt héten cserélnem kellett a NAS-ban HDD-t és így újra fel kellett vennem a Médiatárba a forrásokat. Az eddigi forrásokat az új elérési útnak megfelelően átírtam. Mindent szépen meg is talált, azonban előfordul, hogy a Médiatárban a Sorozatoknál kétszer jelenik meg az aktuális rész. Az egyiknek van címe (pl. 5X16 - The Grood), a másiknak, viszont csak a fájlcíme látszik (5x16). Mit lehet ezzel kezdeni? Ráadásul van egy sorozat, amit felismer magyar nyelven és felismer angolul (The Flash, The Flash - A Villám), holott csak az angol van beállítva. Van egy másik sorozat, amit meg teljesen félreértelmez. A The Gifted szerepel rendesen címmel és időnként megjelenik The Gifted Man címmel is egy sorozat, ami teljesen más sorozat. Nem tudom, hogy érthető-e, hogy mit szerettem volna írni. Nagyon idegesítő ez a jelenség! :F
    A másik egy apróság. Mostanában a menüben való mászkálás egy kicsit mintha laggolni. Eddig ilyen nem volt. Elvileg dirtyregions be van kapcsolva, így nem tudom, hogy mi lehet a baj, eddig ilyen szintén nem volt! :F

    Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Új hozzászólás Aktív témák