Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz bizi990 #45977 üzenetére

    Szia! Van reset gomb hátul az AV bemenetben, ahol általában szokott.

    Éppen erről a boxról készülök írni, hogy lebeszéljek mindenkit a vásárlásról :(
    Akkor gyorsan, bár jobban körül akartam írni:
    napok óta tesztelem, nyúzom, de furán, döcögősen viselkednek ( 2 db is van, egyformán nem jók, nem egyedi hiba)
    A gyári droid használhatatlan kb ( de ez lenne a kisebbik baj), van rá másik FW is, ami majdnem jobb, de a nagyobb baj hogy CE alatt is vannak gondok.
    A tesztvideók nagy része elhasal, úgy viselkedik a box mintha 905W lenne, nem olyan szépen mennek a macerás videók mint egy 905X-en.
    Éppen az előbb szedtem szét hogy megnézzem valóban 905X-e, de a procira az van ráírva.
    Ha a deinterlacing nincs bekapcsolva nem is visz sok mindent.
    ( ez csak a 905W-kre volt jellemző, a 905X-eim eddig ezeket a videókat hiba nélkül vitték)
    Szóval fura. Talán valami rossz típusú ram, vagy nem tudom mi lehet, de nagyon nem kerek a dolog.
    Ennyi teszt után már erősen a nem ajánlott darabok közé sorolnám. Android alatt sem lehet normálisan helyrehozni úgy ahogy bármelyik boxot szoktam pár perc alatt, itt hiába csinálok meg mindent irtózatosan akadozik a filmlejátszás, kb nézhetetlenül ( SPMC-vel is)
    Viszont nem 905W mert van egy 4K tesztvideóm ami nem megy a 905W-n, ezen CE alatt igen. De erősen hardverbeteg valamiért a készülék.

    Most azon ügyködök hogy csináljak rá egy használható dual rendszert, amitől kicsit javulnak a képességei :(
    De csodák nem lesznek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák