Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Pelican #36363 üzenetére

    Hát nálam nem volt kérdés hogy mutassa-e vagy sem. Egyszerűen kijelöltem a megosztott mappát, és hogy filmek vannak benne, onnantól csak annyit tehettem hogy kiválasztottam a médiainfók szolgáltatóját. Hogy miért zavar? Másnak lehet tetszetős, de mivel tudom melyik filmet miért szedtem le, miért került be a médiatárba, nem akarok semmi plusz infót bámulni a médiatár böngészése során. Pl kínomban beállítottam a port.hu-t erre a feladatra. Na, hát az mennyi baromságot jelzett. Olyan filmcímeket mutatott, amik soha nem voltak rajta a gépemen. Pl megvan a Black Mirror sorozat legfrissebb évada, ennek részeit Agatha Christie: A kristálytükör meghasadt címmel mutatta, egy másik angol című filmet egy Darvas Iván film címével és borítójával azonosított :D Szóval köszönöm, nem kérem. Lehet más szolgáltatók ügyesebben csinálják mint a port.hu, de nekem nincs szükségem a már letöltött filmekről yt előzetesekre, borítóra, színészek és rendezők nevére. Ha leszedtem, akkor annak oka van, és tudom miért akar, és meg fogom nézni akkor is, ha mutat infót ha nem.

    (#36364) junkpod Ez nem hiszti, csupán arról van szó, hogy egy szolgáltatást nem szeretnék használni és ki akarom kapcsolni. Ez csak nem baj, ugye? :B Nem használom külön a sorozat/film beállításokat, minden egy mappában van és letöltések a neve :) Ebben van minden, film, zene, programok, de én csak a filmeket nézem belőle, másra nem is kell a kodi. Ja, meg még a Youtube lenne jó ha minden videót lejátszana, mert ebben is vannak hiányosságok, és hogy gyorsabb legyen, meg persze 1080p, de ez szerintem álom marad.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák