Új hozzászólás Aktív témák

  • RedCat

    senior tag

    A 8.90.5 LE nem jött be, van még mit csiszolni rajta, sőt a képminősége sem éri el jelenleg a 8.2.3.1-ét. Épp ezért teszek egy próbát az OSMC-vel. Feltettem, beállítottam, hozzáadtam a forrásokat. Eddig 2 kérdés merült fel bennem, amikre szeretnék megoldást:

    1. A filmek vagy sorozatok meüpont alatt adom hozzá a médiák forrását, elérhetőségét. Hozzá is adtam 3-at: Filmek, Mesék, Sorozatok. Viszont van itt egy OSMC nevű "mappa" is, amit nem tudok eltüntetni. Ez az SD kártya 1. particiója. Hogyan tudom ezt innen eltüntetni? Zavarja az összképet (auto mounted drives-t simán engedte kitörölni, de ezt nem). LE alatt itt nem látszott az SD kártya 1. particiója, azaz valahogy tuti el lehet tüntetni :) Tudom, ez csak esztétikum, de engem zavar. Ne legyen itt a boot partició...

    2. Ebben a topicban kitárgyaltuk és lehetőség nyílt a 10 bites lejátszásra 10 bites tévék esetén. Ez nagyon sokat dobott a képminőségen. Ehhez egy sort kellett beírni az autostart.sh fáljba, ami minden induláskor lefutott: echo '444,10bit' > /sys/class/amhdmitx/amhdmitx0/attr

    " 10bit output on capable hardware:

    On a new boot before any other playback has been performed, run the following: echo '444,10bit' > /sys/class/amhdmitx/amhdmitx0/attr
    This only needs to be set once each boot, so it can be put in /storage/.config/autostart.sh "

    Ezt jelen esetben hová írjam be és egyáltalán működik e? Esetleg a jövőben nem lenne e érdemes ezt alapból beletenni? Kipróbálni szívesen kipróbálom, ha tudom hogyan :)

Új hozzászólás Aktív témák