Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    Tanix TX3 Mini (S905W)
    A héten tesztelgettem, először egy LE 8.90.4 utáni devel verzióval, ezzel már kezd használható lenni a box, nincsenek röcögések, szép folyamatos a kép, a tesztvideók 90%-a már működik. Nagyon sokat javult a lejátszás.
    A másik teszt egy Dual ROM-os teszt volt (mexelnek hála) ahol az LE 8.2.3.1 mellett e Tanix féle ROM volt, LE-t teszteltem és a nagyon használható kategóriába került a box, minden működik ahogy kell, persze az LE hibák azért jelen vannak, de az majd javulni fog, kijelző is mutatja az időt, vannak ikonok, szóval működik. :C
    Aki TX3 Miniben gondolkodik annak tudom ajánlani a Dual ROM-ot, teljesen jól működik és használható, nincsenek fagyások, ugrálások, szép folyamatos a lejátszás. Android alatt is tettem próbát és működött SPMC alatt szinte minden videó, apró hibák vannak de sokaknak fel sem tűnik ha hibás a lejátszás, van frekiváltás, minden frekit szépen kezel. A ROM előnye, hogy minden belső tárolóból indul, tehát nem kell kártya, stb, szépen elférnek egymás mellett.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák