Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz junkpod #34677 üzenetére

    Amikor a kérdést feltetted, már tudtam, hogy ide fogunk kilyukadni, csak nem akartam elébe menni. Ezt már lejátszottam egy párszor. Minden EQ, mindenhol ki van kapcsolva ilyenkor nálam. Nincs kedven most végig zongorázni ezt, elhiszem, hogy a te rendszerednek jobb hangja "lehet", meg jóval drágább ésattöbbi, de, hogy egyértelműen kijönnek a lejátszó adta különbségek ezzel a hangfallal is azt nem fogom letagadni. PC-n dettó ezeket használom és ott is egyértelmű a különbség a különféle lejátszó programok között. Sőt, mikor a hangkártyámba OPAMP-ot cseréltem akkor is egyből kihallatszott a különbség. Nem akarok meggyőzni senkit, hogy ez szerintem és az én igényeim szerint mennyire jó hangfal EZÉRT az ÁRÉRT, "aki nem hiszi járjon utána". Ennyi jelenleg a keret rá és ahhoz képest igenis minőségi a hangzása. :) (A hsz.-edből is lejött, hogy a minőség megítélése nálad már ott kezdődött, hogy "Genius" meg esetleg megnézted az Árgép-en az árát és slussz, már meg is volt róla a véleményed. Én ennél kicsit tovább mentem :D ...)

Új hozzászólás Aktív témák