Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz junkpod #30883 üzenetére

    Én pl segítőkészen írtam a fórumukba a nyíltba is és máshová is, ahogy már mondtam is és ott érdekes módon örültek is pl a pixelesedés megoldásnak mert ott is sokan kérdezték, valaki írta is itt hogy már benne van a romban ( nem innen linkeltem először hanem leírtam ide, de egy ottani fórumon lévő magyar srácnak linkeltem ezt a fórumot mert azt mondta nem olvasta, plusz a leírásomat is linkeltem nekik, kérdés mennyit értettek meg belőle. Abban nincs benne Csicsóka addonja, azt nyilván nem fogom én megosztani, az nem az én dolgom). Az AFR-t is ott javasolta egy orosz srác nekik, én pl onnan szedtem egy részét és kicsit módosítva alakalmaztam , de ők beletették a romba amit az orosz srác javasolt, persze máshogy, ők a rendszerbe beépítették, profibban ahogy a minixnél is megoldották. ( Rá pár nappal már benne volt az Amlogic Toolbox ban is, ők is figyelnek nyilván minden fórumot, plusz az NR kikapcsolása is amire itt az volt a vélemény hogy hülyeség)
    Ez miért baj? Talán jobb lenne ha senki sem használná ezeket? Feltételezem Csicsóka is azért csinálta a kiegészítőt hogy segítsen azoknak akik szeretnének jobb LE-t használni én azt gondolom inkább örül mint zavarja hogy belekerül egy rom-ba a munkája. Eddig az volt a sirám itt hogy a droid használhatatlan, senki sem csinál normális romot stb, most végre valaki megpróbálja ( több-kevesebb sikerrel valószínűleg), örülni kellene neki nem rögtön elutasítani a dolgot ismét.
    Azt hittem a segítőkészség alap kell legyen az ilyen fórumokon... Legalábbis régen az volt az elfogadott...
    Ha az összes gyártó próbálkozna ilyesmivel már több használható box lenne szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák