Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz hunaqua #25722 üzenetére

    Tudtam hogy sokan félreértik, nem engem kell meggyőzni. :) Használtam a LE-t sokat, anno amikor htpc-t építettem még xbmc néven futott, azóta foflalkozom vele. Tisztában vagyok vele mit tud, tudom konfigolni, tudom a képességeit, de kezelni akkor sem szeretem, nekem egyszerűen nem jön be annyira minrt egy lejátszó amin éppen meg akarom nézni az aktuális sorozatomat. És ismét mondom: olyan átlag mezei userekre gondolok mint pl egy szülő, egy laikus hölgy vagy úr kb 35-70 éves korig akiket maximálisan hidegen hagyja a LE összes tudása, azt sem tudják mi az a kedenciahelyes lejátszás, és nem is érdekli őket és a különbséget sem látják. Őket egy érdekel: nagyon egyszerűen gyorsan és könyen tudják kezelni.Minél kevesebb menübe kelljen nekik belépni mert sokszor azt sem tudják mi az a menü. Mi az a mappa stb. Ezzel szemben droidon megtanulja hogy van egy nagy Youtube ikon, és egy lejátszó ikon valamint egy böngésző, és azon kívül semmi nem kell nekik, még az is sok néha. Én ezeklről a felhasználókról beszélek. Észre kell venni hogy nem csak olyan réteg van aki itt ía ph-n él félig és fejből tudja hogy hol kell egy win vagy android időzónát állítani pl. :) Az emberek nagyobb része nem ilyen. Tehát én ebből a szemszögből próbáltam meg ezt a kérdést megközelíteni. Sokaknak még egy smart tv beállítása is atomfizika. Egy mezei STB-t sem tudnak beállítani a legtöben sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák