Új hozzászólás Aktív témák

  • Ejelhar

    senior tag

    válasz Multibit #14553 üzenetére

    Én értem Kicsee olvtárs motivációját, pár éve pont ilyen motivációk mentén vettem Dune lejátszót:

    egész nap informatikával molyolok -amit amúgy imádok- de ha otthon filmet akarok nézni, akkor valami olyan eszköz kell, amin nyomok egy play-t, oszt megy. Mert ilyenkor már nem IT problémákkal akarok foglalkozni, hanem filmet nézni. Vagyis HTPC-t nem fogok építeni.

    Nos, a Dune azért is jó, mert kifigyeltem a max. bitrátát. A csúcs az kerek 60 Mbit volt eddig amit láttam. Szerintem ezért kell LAN csatis lejátszó, mert wifin* ez nem garantált. Ha esetleg nincs lehetőség kábelezni, akkor powerline adapter, de ugye az ethernet kimenetét legyen hova dugni.

    * a wifi sávszél meg olyan mint a kutya vacsorája: ha van és megfelelő, akkor örülünk. Ha meg nem, akkor kéz-tördelve sajnálkozunk.
    Valamint felemlegetjük a második unokatesó szembe szomszédját, mert annak Ausztráliába kivándorolt nagybátyja mesélte: az ő utcájukban már ugyanilyen körülményke között sikerült valakinek BD minőségű anyagokat nézni, mindezt wifin.

Új hozzászólás Aktív témák