Új hozzászólás Aktív témák

  • arnd

    senior tag

    válasz huliganboy #12261 üzenetére

    Nekem valahogy a PI2/3 jobban muzsikál DVB-T témában, a kártyaolvasó miatt inkább openelecet használok rajta. Ment libre alatt is (mondjuk már régen próbáltam). De openelecel amióta lecseréltem az ős tuneremet, semmi gond sincs. Így nincs motiváció a vacakolással.

    Viszont most nekem az a project, hogy a PI csak TV/média szerver lesz.
    És az MXQ_PRO+-om lesz a lejátszó. Elsődlegesen a távirányítós ki/be kapcsolás (és a kék LED-el vezérelt monitor/hangfal bekapcsolás) ami vonzóbb mint a Pi esetén.
    Bár ott meg a GPIO/és infra vevővel lehetne operálni.

    Na mindegy összességében a Pi-re szerintem jobban optimalizált a libre/openelec (érzésre).
    Sokkal gördülékenyebb mint az S905-s boxom.

    Más:
    volt egy kis bicsaklás a boxommal.
    Átforrasztottam a LAN ic-t és a nevetséges alufólia darabka hűtést is módosítottam.
    LE alatt világít a LAN zöld ledje (elméletileg Gbit).
    Csicsóka OE-jével csak a narancs.
    Most egy P200-as android van rajta, ezzel csak narancs LED van.
    De meg mernék esküdni, hogy az eredetivel (P201) volt narancs LED droid alatt.
    Érezni is a különbséget, OE alatt wifivel használhatóbb a hálózat, LE alatt egyforma.
    Ami misztikus, hogy emléxem a mod előtt volt OE alatt is hangom az analóg kimeneten, de ez most nem műxik. Viszont LE alatt meg boot közben itt mindenféle zavar jön ki (szeretném leválasztani a monitorról a hangot, web rádió esetén minek menjen állandóan).
    Most egyenlőre egy gagyi USB-s hangkártyán keresztül fogom használni.

    Persze most meg a távirányítójával küzdök. Hiába másolom be a droidos config file-t, nem jó...

Új hozzászólás Aktív témák