Új hozzászólás Aktív témák

  • djherby

    tag

    Én is megosztanám tapasztalataim.

    Az egész onnan ered, már régóta motoszkál bennem, hogy PC nélkül kellene letölteni (torrent). Nem mértem, de nem keveset zabálhat. Nézegettem Routereket, NAS-t, Rpi-t stb. Routerek-re nem mondanak jókat. Lehet, de korlátai vannak. NAS drága. Rpi sem olcsó, és az is korlátos. És itthon szinte semmit nem találni ebben a témakörben. Valaha volt egy "torrent gép nélkül" bejegyzés. Rég behalt. Igazából Orange Pi-n gondolkodtam erősen vmi linux distroval. A másik vonal az Android Box lett volna. Mivel ugye T95M-em van, de azon meg Libreelec megy. Próbáltam arra is, de totál kudarc. De a napokban arra is felcsillant a remény Envagyok társnak köszönhetően. Gondoltam ettől függetlenül teszek egy próbát sima Android alatt. Úgyhogy SD kártya ki. Be is jött az Android szépen. Ráraktam a Fludot és elindítottam egy kis ~700Mb-os file-al. És az állam is leesett. Jött le mint állat! :DD 60-as netem van, maxon jött. Persze még várat magára a szokásos méret amit nézek 20-25Gb. Egyszerre egyet szoktam tölteni, egy héten pedig kb. 3-4-et. Nekem ez olyan, mintha megtaláltam volna a szent grált!

Új hozzászólás Aktív témák