Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz vlevi #717 üzenetére

    Két dologtól megyek most éppen a falnak 1-2 órája :W
    Az egyik, hogy a vezetéknélküli egerem nem akar menni a géppel. Pontosabban megy, de úgy szaggat, hogy használhatatlan. 1-2 másodpercenként veszi észre, hogy megmozdítottam. Összeakad valamivel? Természetesen ez a bill+egér kombó a régi mk808-assal tökéletesen megy, és az M8-ason is működik az USB, mert ha rá van dugva egy régi drótos egér, akkor azzal működik hibátlanul. Csak kicsit macerás egérrel fórumozni, és a TV-től 3 méterre lévő ágyból sem tudom vezetékes egérrel használni....
    A másik a torrent. Ilyet még nem láttam. tTorrent pro alkalmazást szeretném használni, és, ha be akarom állítani a külső HDD-met célkönyvtárnak (/storage/extrernal_storage/sda1), akkor azt írja, hogy ez a mappa csak olvasható, ezért nem választható ki. Természetesen ez nem igaz, írható hiba nélkül, pl. file manager hd progival gond nélkül tudok ide másolni, törölni, satöbbi.
    ÁÁÁÁÁ. A gép megy tökéletesen, de most ez a két dolog teljesen használhatatlanná teszi számomra az egészet.
    Harmadik dolog, a kikapcsolás. Hogy a bánatba lehet ezt kikapcsolni? A letöltögetéseknek, és a HDD-nek nem tenne jót, ha csak kihúznám a konnektorból. Az mk808-asnak volt egy powergombja az alsó gombsoron, azzal nagyon szépen leállt.

Új hozzászólás Aktív témák