Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    Najó....

    kész vagyok... elegem van.

    hogy én miért jövök ki jobban idegenekkel mint a SAJÁT APÁMMAL. :(((

    neki csak a barátnője létezik lassan, engem háttérbe tett, mindent a nőnek, rám meg szarik.

    másik meg a f.szkalap "haverom".
    Amikor meghivom kajáldába jó vagyok, ide jár netezni mert nincs gépe. de amint felér egyböl tulajdonának tekinti a gépet... ha meg mondom hogy mittom én, megirok még 1 mailt, egyből én vagyok a spúr, skót köcsög. bezzeg ha én kérek valamit: süket fülek

    PMBE TANÁCSOKAT VÁROK!

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    wááááá....

    ismételten feljegyzem szenvedéseimet ebbe a szarba...

    nincs egy büdös vasam se persze mások, akik kicsit zizentek megkapnak mindent, csak azért mert nem tudsják megérteni: mi az hogy nincs.

    én pedig nem 3x10k, hanem csak 1x4k, meg marciusban 1x6k amit igénybe vennék. előbbi egy telefonra, utóbbi egy fasza karorára. nem tetszik el lehet menni, tartja a mondás...

    apámmal a helyzet változatlan. pm- ha vki olvassa ezt a lelki szennyládát...

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    Najó.

    Megint itt fog látszani a nevem egy kis ideig.

    Apámmal miért ilyen katasztrófa a viszonyom? Mert feljöttem pestre anyámmal? Eddig nem volt neki baja.

    Persze, bejött a képbe a barátnője, ez OK.

    De: Miért kell az embernek 45ös martens bakanccsal a lelkébe taposni? miért?

    mert talált egy nőt, akit NEKEM fényez h jobbmint anyám...

    csókolgasd csak,hamár anyámat leszarod, és előtte is teszed, a seggemmel együtt...

    én se vagyok tökéletes, tudom :(

    -ha valaki olvassa, és véleménye van, pm-

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Aktív témák