Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atti777

    senior tag

    válasz gV #18022 üzenetére

    Egy Quadro kártyával nem sikerült beállítanom, hogy a két eltérő képarányú monitor natív felbontással menjen, a képarány mindkettőn ugyan az volt.
    Ati kártyával meg simán ment

    Путин, иди нахуй!

  • Puma K

    veterán

    válasz gV #18022 üzenetére

    Akkor veled együtt még egy ember akinek nem ment a "csak bekapcsolom és már használhatom is" séma.

    (#18024) solfilo

    Lehet a Gigabyte HD4850-es kártyákkal volt a gond abban az időben. Lehet az akkori driver-ek voltak a problémásak.
    Nem tudni, de nekem akkor gondom akadt vele. A felmerülő gondot pedig a későbbi driver-ek sem oldották meg.

    Ha veszek valamit akkor annak előzőleg utánajárok.
    Olvasom a különböző oldalak tesztjeit és de leginkább a felhasználók méréseit veszem alapul. Mindezekhez hozzáveszem a saját előzőleg szerzett tapasztalataimat, jól körbenézek a boltok kínálatát vizslatva és csak azután vásárolok bármit is.
    Ezért vettem a HD4850-et és később a Mobility HD5470-et, mert úgy gondoltam az igényeimnek megfelelnek. A teljesítményüket figyelembe véve megfelelőek voltak, de a szoftveres-driveres résszel gondok akadtak.

    Ha veszek egy hardvert akkor azért veszem mert használni akarom arra amire vettem. Nem pedig túrni a netet megoldások után vagy saját megoldásokkal kísérletezni egy felmerülő váraltan problémára.

    Ezek az élmények lehet több évesek, de olyan helyzetekben álltak elő amik szerintem nem kellett volna egyáltalán hogy előforduljanak.

    (#18039) HSM
    :

    Pedig a képlet így nézett ki:

    Nv 7600GT + Acer X223w: nem volt gond
    AMD HD4850 + Acer X223w: gond volt
    Nv GTX275 + Acer X223w: nem volt gond

    A képletben egyedüli változó a VGA volt.

    Velem együtt kettő embernek volt ilyen problémája. Így ez nem feltétlen egyedi probléma volt úgy tűnik.

    Természetesen akkoriban megkerestem az Acer-t hogy ez és ez a problémám ilyen és ilyen variációkban, de nem tudták mi okozhatta a gondot és hogy mi a megoldás rá.

    (#18042) huskydog17
    :

    Én is erre számítottam, hogy bekapcsolást vagy majd újraindítást követően megszűnik a gond, de nem szűnt meg. Utána jött a tévé babrálás, de nem javult a helyzet, utána a CCC-ben való matatás és akkor sem lett jobb. A gépet is közben újraindítottam nem egyszer, de semmi változás. Legalább fél órát próbálkoztam vele, hogy megoldjam az összes tudásomat bevetve, de nem jött össze.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák