Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wiggen123

    aktív tag

    válasz Prof #20 üzenetére

    Köszi a linket. Nagyon tanulságos. Vártam már egy ilyen valós tapasztalatokon alapuló beszámolót, és pont a legnagyobb procival szerelt gépről, amit én is kinéztem :)
    Az április 21-es dátum ami megütötte a szemem. Lehet már javában raktáron vannak a trinitys gépek, csak ki kell futtatni az előző szériát? Ez csak költői kérdés... Vegyetek akcijós AMD laptopot, most! ;)
    A dual graphics-ot remélem a srác nem tudta csak beállítani, vagy a driver nem támogatja még a friss apu-gpu párosítást.
    Egy PH-s cikkben írták:
    "az A10-es és az A8-as termékekhez az OEM-eknek szánt AMD Radeon HD 7670, 7570 és 7470 társítható".
    Remélem nem csak és kizárólag ezek, mert akkor figyelni kell milyen dGPU-val vesz az ember trinityt.
    Az üzemidőn lehidaltam. Azt hittem csak a tesztpéldány volt olyan jól összerakva, amit egy hónapja teszteltek több helyen is, de nem, valós körülmények között is hozza a 8+ órát. Azt hiszem semmi pénzért nem veszek Lianot, pedig szemet vetettem 1-2 olcsóbb akciós modellre. Ezek után nálam felejtős :) Kivárom.

    Sometimes you win, sometimes you learn.

Új hozzászólás Aktív témák